вівторок, 14 червня 2022 р.

Негативний вплив шкідливих речовин на організм підлітка

Шановні здобувачі освіти, виконуйте правила особистої безпеки! 
Ваше здоров'я - в ваших рука! 

Багато людей зараз живуть, так ніби у них ще 9 життів. Шкідливі звички, відсутність спорту та банальної гігієни, все це призводить до проблем, хвороб та інших недугів, які ускладнюють життя і не дають насолодитися ним сповна. Але в порівнянні з 20 століттям, 21 століття пропагує здоровий спосіб життя, нехай не всі його приймають. Якщо раніше було модно стояти з сигаретою в руці, то зараз модно ходити в тренажерний зал. Спорт – це здоров’я. А коли здорова людина займається спортом, це похвально подвійно.

  Як говориться, „в здоровому тілі – здоровий дух”, і тут не можна не відзначити, що людина в хорошій фізичній формі живе куди веселіше, ніж людина з зайвою вагою та шкідливими звичками. Бути здоровим запрограмовано нашою природою, а ми всіляко намагаємося переписати цю „програму”.

Ви помічали, як проходить ранок курця або людини, схильної до пияцтва? Це пом’яте обличчя та перегар, мішки під очима та тремтячі пальці, невже так насправді вони і хочуть починати свій день замість того, що б прокинувшись посміхнутися новому дню, прийняти душ та з’їсти свій сніданок, ці бідолахи тягнутися за сигаретою або пивом що б похмелитися…

Ростити дітей необхідно лише в умовах здорового життя, інакше не чекайте нічого доброго, коли дитина підросте. Уберегти від усього ви природно не зможете, але дати основу до правильного життя здатен кожен. 


Немає коментарів:

Дописати коментар